Prosinec 2013

Ps.....psa....psan.....psaní......LÁSKA

26. prosince 2013 v 17:15
Jsem typický nadšenec. U každého konce mám pocit, že je to definitivní a u každého nového začátku mám pocit, že vydržím navěky

A těmahle větičkama jsem se vůbec nepokoušela vystihnout svůj život, ačkoli by to také sedělo. Jde hlavně o psaní. Blbost. Jde o psaní na blog. Poslední dvě slova by potřebovala třikrát podrtrhnout - jde o psaní na blog. (!)

Já píšu stále. Miluju to! Ale... Oni to jsou většinou takové ty výlevy hodící se maximálně do deníčku. Výlevy, které druhý den už nechci ani vidět a deníček leží zahrabanej někde hluboko pod polštářem. Chápeme se? Zkrátka není to nic zveřejnitelného. Především bych měla dodat - nic, co by mohlo obohatit druhou stranu. Takže ano, já píšu neustále, ale ne tak, jak bych právě v tuto chvíli chtěla.

A co je to, co bych chtěla?

Chci psát pro lidi.


Je tak jednoduché sedět na zadku a kritizovat práci ostatních - to já ale dělat nechci. Člověk může přijít o všechno a o všechny - plody jeho práce ale zůstávají navždy. Neříkám, že jednou napíšu knihu. Neříkám, že moje psaní někdy někam povede. Ale říkám, že když aspoň nějak začnu, reálné to je. Každé vzniklé knize předcházely mizerné články, které se postupně zlepšovaly = všemu, co je dobré, předcházely hodiny a hodiny práce...
Stojí to za to.... Ještě pár doplňujících informací ...

O ČEM BUDU PSÁT?

Budu psát na témata, která jsou aktuální především pro čtenáře. Moje články budou spíše o mém osobním názoru na určité věci. Jak jsem řekla, čtenáři budou mít možnost rozhodovat o obsahu tohohle blogu, stačí se ozvat a říct, co byste si tu chtěli přečíst. Budu ráda za každou inspiraci. ;)

JAK ČASTO BUDU PSÁT?

Na to nemohu jednoznačně odpovědět, budu se snažit reagovat na přání čtenářů a nějak to synchronizovat se svýma možnostma a především se svou náladou. Když nebudu správně naladěná na psaní, napíšu možná tak krásné a úhledně zabalené hovno.

VZHLED BLOGU

Rozhodla jsem se design blogu udělat, co nejjednodušší a nejpřehlednější. Pro tyto stránky se přeplácanost nehodí. Jediné, co si neodpustím je semtam vecpat růžovou. :D (viz barva odkazů atp.)

Děkuji za pozornost.